תרופות, טיפוח וקוסמטיקה באינטרנט
חיפוש מוצרים
 |  Language:
0
פריטים בסל שלך
סה"כ: 0 ₪
לקופה

פארם פורום
ניתן לשאול שאלות והרוקח האחראי ישיב
אתר מאובטח SSL
אתר זה מאובטח
כל הפרטים שתשאירו
בעת ההרשמה
יהיו מוצפנים ומוגנים
ייעוץ לחולה

להתייעצות עם רוקח פנה למספר טלפון:

04-8522062

או לכתובת מייל : info@pharmonline.co.il

אביזרי מין

אביזרי מין לשיפור חיי המיטה

חשבתם פעם איך להוסיף עניין לחיי המין שלכם? בשלב מסוים ביחסים הכל הופך להיות שגרתי ורגיל. אם אתם מעוניינים לפלפל את העניינים, אביזרי מין נועדו בדיוק למטרה הזו. איך בוחרים, איך משלבים ואיך מצליחים ליהנות תוך כדי?

 

 

כשהמבחר ממש גדול, כל אביזרי המין מגיעים בשלל הסוגים והצבעים, הבחירה הופכת לעתים קשה ומבלבלת. אך כל עוד הנכם חדורי מטרה, יודעים מה אתם אוהבים במיטה ומוכנים להוסיף קצת אקשן- הבחירה לא תהווה מכשול כלל. חשוב לציין שהאביזרים לא נועדו להחליף את כישוריכם במיטה, ולא לזלזל במידת יכולתכם לספק את בן או בת זוגכם. האביזרים נועדו להגביר את התשוקה ואת העניין ביחסים ביניכם.

למה אביזרי מין?

 


ראשית, שגרה היא תמיד דבר משעמם. במטרה להלהיט את התשוקה ואת הריגושים באקט המיני, השימוש בהם יכול להוות פלאים. שנית, המשחק המקדים הוא חלק בלתי נפרד מהאקט עצמו. במטרה למצות את החוויה ולהגיע לרמת סיפוק מירבית, תוכלו להאריך את המשחק המקדים על ידי שימוש באביזרים לפי העדפתכם.

 

איך תוכלו לשלב אותם ביחסים?


ראשית, דאגו להתייעץ עם בן או בת זוגכם על ההעדפות שלהם בהקשר הזה. בחרו יחד את האביזרים שיביאו לסיפוק מירבי של שני הצדדים וכך תוכלו להרגיש את תחושת העונג והסיפוק מהאקט עצמו.

 

קצת על הסוגים השונים


בין המבחר הגדול תוכלו למצוא מגוון אביזרים בעלי מאפיינים שונים שנועדו לסיפוק צדדי הקשר. בין היתר, תוכלו למצוא אביזרים המיועדים לגירוי איבר המין הזכרי. הפופולאריים ביותר בתחום זה: טבעת הפין, משאבת הווקום לפין, נרתיק מלאכותי ושרוול פין.

בנוסף, תוכלו למצוא אביזרים המיועדים לגירוי הנרתיק והדגדגן. הפופולאריים ביותר בתחום זה: הדילדו, הוויברטור, מכונת סייביאן וכדורים סיניים. תוכלו גם למצוא אביזרים שונים אחרים כמו חומרי סיכה, בובות מין, חרוזים אנאליים ופקקים אנאליים המשותפים הן לגבר והן לאישה.


את כל אביזרי המין השונים תוכלו לשלב בין הסדינים וליהנות מחוויה מינית משופרת הגוררת את שני הצדדים לקצה גבול היכולת. תוכלו לראות כיצד פלפול היחסים במיטה תורמים לשיפור חיי הזוגיות, והן תורמים להנאה ולסיפוק של כל אחד מהצדדים.

במטרה להכיר את עצמכם מחדש, נסו לבחון גבולות, לבדוק את העדפותיכם, ולהלהיט את היחסים בינכם. אורגזמה ארוכה יותר תמיד מקנה תחושות טובות יותר.


 


פארם Online
 
 
אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו.
   יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי.
מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
© כל הזכויות שמורות לפארם On-Line