תרופות, טיפוח וקוסמטיקה באינטרנט
חיפוש מוצרים
 |  Language:
0
פריטים בסל שלך
סה"כ: 0 ₪
לקופה

כאבי מחזור וגיל המעבר
פארם פורום
ניתן לשאול שאלות והרוקח האחראי ישיב
אתר מאובטח SSL
אתר זה מאובטח
כל הפרטים שתשאירו
בעת ההרשמה
יהיו מוצפנים ומוגנים
ייעוץ לחולה

להתייעצות עם רוקח פנה למספר טלפון:

04-8522062

או לכתובת מייל : info@pharmonline.co.il

כאבי מחזור וגיל המעבר

מק"ט:89982

Take Care

לא תרופה, אביזר אחד לכל החיים, מסייע במקרים של כאבי מחזור, תסמינים קדם וסתיים (pms)
156.32 ליח'  199.69 ליח'
תסמונת קדם וסתית (PMS) מופיעה כשבוע לפני המחזור החודשי ונמשכת במהלכו. תסמונת קדם ויסתית PMS מאופיינת בתסמינים כמו כאב בטן, כאבי מחזור, התכווצויות של הרחם, עצבנות, רגישות יתר, נפיחות ועוד. 85% מהנשים סובלות מתסמינים שונים של כאב מחזור וכאבי בטן בדרגות שונות הפוגעות בתפקוד היומיומי. להקלה וטיפול בכאבי מחזור ניתן לסייע בדרך טבעית, קלה ופשוטה בעזרת Take Care.
 
כיצד עובד Take Care?
 
לבישת Take Care על התחתונים עשויה להיות הדבר היחיד שאת צריכה על מנת לסייע בהקטנת כאבי בטן בזמן מחזור, חודש בחודשו, שנה אחרי שנה. לבישת Take Care תומכת בבריאות וחיוניות גופך באופן טבעי ועשויה להעניק גם לעורך תמיכה טבעית. Take Care עוצב, תוכנן ונבדק על מנת שתוכלי ללבוש אותו במגע צמוד לגופך. יעילות של Take Careלהקלה בכאבי בטן בזמן המחזור וכאבי מחזור הוכחה בניסוי קליני שנערך באנגליה כשתוצאות הניסוי המדעי פורסמו בעיתון המקצועי:
The Journal Of Alternative And Complementary Medicine 2005.
 
לתוצאות מירביות אופטימאליות, להקלה וטיפול בכאבי בטן בזמן מחזור וכאבי מחזור, עם ה- Take Care, הפרידי את שני החלקים הוורודים של הטייק קאר ע"י החלקה לצד, מקמי את החלק הגדול בצד הפנימי של בד התחתון, קרוב לגופך כשצד הוורוד נוגע בעורך. את הכפתור הקטן הצמידי מהצד השני של התחתון והוא ייצמד בקלות בכוח מגנטי לחלק הפנימי הגדול. המיקום שלTake Care  צריך להיות מול הבטן התחתונה, צמוד לתחתונים כמתואר באיורים.

Take Care טבעי לחלוטין ולא תרופתי. נחשב כטיפול בטוח אלטרנטיבי ללא כל תופעות לוואי ידועות וכטיפול משלים אלטרנטיבי לכאב מחזור. כאמצעי זהירות בלבד אנו לא ממליצים לנשים הרות (בהריון) להשתמש בטייק קאר בתקופת הריון או בתקופות של טיפולי פוריות או אם יש לך או לבעלך קוצב לב.
כמות:
הוסף
הסר
1
יחידות
הוסף לסל
פארם Online
 
 
אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו.
   יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי.
מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
© כל הזכויות שמורות לפארם On-Line