תרופות, טיפוח וקוסמטיקה באינטרנט
חיפוש מוצרים
 |  Language:
0
פריטים בסל שלך
סה"כ: 0 ₪
לקופה

פארם פורום
ניתן לשאול שאלות והרוקח האחראי ישיב
אתר מאובטח SSL
אתר זה מאובטח
כל הפרטים שתשאירו
בעת ההרשמה
יהיו מוצפנים ומוגנים

בדיקת הריון וביוץ

מק"ט:35742

פורמולה לגבר - אביזרי מין

60 כדורים
פורמולה ייעודית לגבר של SUPHERB!
204.74 ליח'  240.88 ליח'
פוריות הגבר ויכולתו להוליד ילדים הינה אחת מהבעיות השכיחות המעסיקות גברים רבים בגיל הפוריות. אי פוריות מוגדרת ככזאת כאשר גבר בגיל הפוריות אינו מצליח להביא להתעברות האישה לאחר שנה של ניסיונות רגילים. לחוסר פוריות בגברים ישנן סיבות מגוונות: הורמונאליות, אנטומיות, גנטיות, בעיות רפואיות, שימוש בתרופות שונות, גיל, סגנון חיים ומתח נפשי ועוד'. יותר מ-90% ממקרי אי הפוריות בגברים מיוחסים לספירת זרע נמוכה, לפגיעה בתנועתיות הזרע או למבנה לא תקין של תאי הזרע. לרוב מדדי איכות הזרע נמוכים עקב סיבה משולבת של ספירת זרע נמוכה עם בעיה בתנועתיות. 
 
בשנים האחרונות מייחסים חשיבות רבה לתהליכי החמצון בגוף ולנוכחות מוגברת של רדיקלים חופשיים כגורם המשפיע לרעה על מידת הפוריות הגברית. מחקרים מראים שתהליכי החמצון בנוזלי הזרע ובזרע מופחתים על ידי נוגדי חמצון התורמים לספירה ולתנועתיות זרע תקינות. ספירה SPHERE מבוססת על נוגדי חמצון רבי עוצמה הפועלים להפחתת נזקי החמצון על פוריות הגבר ופועלים סינרגטית לשיפור איכות הזרע והעלאת הסיכויים להתעברות האישה. בעיות של אי פוריות בגברים משולבות לעיתים גם בתפקוד מיני לקוי ובקשיים בהשגת זקפה. ספירה SPHERE תומכת גם בתפקוד מיני תקין מאחר ומכילה רכיבים המתאימים גם לטיפול בהיבט זה.
 
אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי.
כמות:
הוסף
הסר
1
יחידות
הוסף לסל
פארם Online
 
 
אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו.
   יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי.
 
להתייעצות עם רוקח פנה למספר טלפון:
04-8522062 או במייל gil@pharmonline.co.il
 
מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.
© כל הזכויות שמורות לפארם On-Line